Martin Dwyer

Application Developer

Rachel Wright

Art Director & Photographer

Andrew Butler

Photographer & Illustrator

previous arrow
next arrow
Slider
 

Breadcrumbs

 
 

اگر شما در فهرست آزمایش‌کنندگان مورد تایید نباشید، هنگام استفاده از دوپلکس برای رزرو با این خطا مواجه خواهید شد: «متاسفانه، من نمی‌توانم برای رزرو شما تماس بر‌قرار کنم، اما این شماره رستوران مورد نظر شما است: [ یک شماره ۱۰ رقمی ]».

به‌طور مشخص، این همان تجربه‌ی کار با دوپلکس نیست که گوگل در ماه می در کنفرانس توسعه‌دهندگان I/O ۲۰۱۸ خود ارائه کرده بود. دستیار گوگل در حال حاضر نمی‌تواند یک وقت آرایشگاه برای شما رزرو کند و فقط از تماس‌ها به زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کند. اما نکته‌ی مهم این است که دیگر فقط محدود به کسب‌وکار‌هایی که گوگل با آن‌ها همکاری می‌کند، نمی‌شود.

سخنگوی شرکت VentureBeat همچنین گفت:

ما در حال حاضر توانایی رزرو کردن رستوران را به کمک فناوری دوپلکس به دستیار صوتی هوشمند گوگل اضافه کردیم. برای دستیابی به یک تجربه‌ی خوب برای کاربران گوشی‌های پیکسل و کسب‌وکار‌ها، ما برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا به‌تدریج تعداد کاربران را افزایش دهیم؛ در نتیجه به‌زودی تعداد کاربران بیشتری می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند.

گوگل دسترسی مطبوعات به دوپلکس را تامین نکرده است، اما خوشبختانه کاربران گوشی‌های پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال در گروهی هستند که این قابلیت را دریافت کرده‌اند. پس در ادامه با آزمایش این ویژگی جذاب و گزارش ویژه از سوی کایل وایگرز از venturebeat همراه باشید.