رنگ آفتاب

با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

طراحی لوگو

طراحی لوگو

با توجه به اینکه امروزه شرکت‌های تولیدی و خدماتی بسیاری در زمینه تولید یک کالا دست به تبلیغات می‌زنند، لذا تسخیر اذهان مشتریان با یک ترفند و تکنیک خاص ضرورت دارد. در واقع صاحبان بنگاه‌های اقتصادی برای برقراری ارتباط با مشتریان و مصرف کنندگان، نیازمند روشی هستند تا به وسیله آن بر رقبا پیشی بگیرند. ابزارهای زیادی از سوی شرکت‎ها برای تبلیغات مورد استفاده قرار می‎گیرد مثلاً چاپ بنر، کاتالوگ، ایجاد وب سایت و ... اما همه این ابزارها زمانی مؤثر واقع می‌شوند که برند محصولات در آنها به بهترین نحو ممکن ارائه شود. استفاده از لوگو یکی از راه های ارائه برند محصولات به مشتریان می‎باشد.لوگو به معنای تصویری است که بیانگر فعالیت یک شرکت یا موسسه می‌باشد. در لوگوهایی مانند لوگوی المپیک تصاویر طوری طراحی شده اند که بیننده با نگاه اول و بدون اطلاعات قبلی به نوع فعالیت‌ و پیام لوگو پی می‌برد.

طراحی و چاپ کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ

طراحی کاتالوگ در قالب چاپی، نقش بسیار مهمی در برندسازی و همچنین نقش مهمی در ساختن تصویر شرکت دارد. بدون کاتالوگ، ابزارهای بازاریابی شرکت همیشه ناقص است و محصولات شما درآمد شما را برآورده نمی سازد.چاپ کاتالوگ فقط مجموعه ای از صفحات خلاقانه و رنگارنگ برای جلب نظر در مورد محصول یا سرویس نیست. انواع مختلف کاتالوگ و قالب های کاتالوگ موجود در بازار مانند A4، طرح مربع و مینی کاتالوگ ، طراحی بروشور، بروشور فروش،تراکت، آگهی های کسب و کار و بسته های هویت سازمانی وجوددارد.رنگ آفتاب با توجه به تجربه کاری بالا درزمینه عکاسی، طراحی کاتالوگ در کرج و چاپ کاتالوگ در کرج و تهران در این زمینه بهترین نتیجه را برای شما با مناسب ترین هزینه ها مهیا کرده است. با توجه به اینکه از صفر تا ۱۰۰ اجرای یک کاتالوگ در مجموعه ما انجام می‌شود بهترین نتیجه در محصول نهایی حاصل خواهد شد.مرحله اول عکاسی قطعات،خدمات و واحدهای تولیدی. مرحله دوم ویرایش عکسها برای کیفیت چاپ مناسب. مرحله سوم طراحی کار مناسب با جامعه و هرچه بهتر نمایش دادن محصولات . مرحله چهارم: نظارت برچاپ، تا کارنهایی عالی تهیه شود. در مراحل پس از چاپ کاتالوگ مواردی مانند سلفون مات و براق، یووی موضعی، یووی شنی، طلاکوب و دایکات و برش های خاص در قالب نیز انجام میگیرد.انواع صحافی برای کاتالوگ : 1- صحافی مفتول 2-صحافی چسب گرم 3- صحافی چسب و دوخت

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری

به مجموعه ای از ملزومات چاپی هر شرکت یا یک برند که با حفظ لوگو، طرح و رنگبندی یکسانی طراحی می شوند ست اداری گفته میشود. طراحی یک ست اداری میتواند شامل طرح های یکپارچه از اقلام مختلف ملزومات چاپی باشد. ست کامل اداری میتواند شامل کارت ویزیت، کارت پرسنلی، سربرگ A4، سربرگ A5، پاکت نامه ملخی، یادداشت، پاکت نامه A4، پاکت نامه A5، کاور سی دی، فاکتور اختصاصی، والپیپر و ..باشد.داشتن یک ست اداری زیبا و شکیل باعث می شود مشتریان شما در نگاه اول به نظم و دقت شما در تجارتتان پی ببرند و این مورد ناخواسته، موجب جلب اعتماد مخاطب می شود. یک ست اداری دلنشین، دارای لوگویی است که به زیبایی طراحی شده و یک رنگ سازمانی رو در کنار سایر اطلاعات تماس مشتری، به همراه دارد و با تخصص حرفه ای، در هر کدام از اقلام چاپی، با تناسب ابعاد، به درستی چیدمان شده است.


ارتباط با دفتر طراحی و چاپ رنگ آفتاب