دوشنبه 29 مهر 1398.
الإثنين 22 صفر 1441.
Oct 21 2019.

گوگل که پیش‌تر از فناوری دوپلکس رونمایی کرده بود، به‌تازگی آن را برای برخی گوشی‌های پیکسل عرضه کرده است. گوگل فناوری دوپلکس را برای برقراری تماس، برای برخی از افراد منتشر کرد. یک مقام مسئول گوگل در پاسخ به نشریه‌ی VentureBeat این موضوع را تایید کرد که دوپلکس می‌تواند به کمک دستیار هوشمندگوگل از طریق برقراری تماس تلفنی، قرارملاقات‌های شما را تنظیم کند. آزمایش‌کنندگان این برنامه از یک گروه کوچک مورد اعتماد در اوایل امسال، به تعدادی از کاربران گوشی‌های هوشمند پیکسل افزایش یافته است؛ که به این ترتیب کاربران این گوشی‌ها می‌توانند با استفاده از دوپلکس در دستیار صوتی گوگل در برخی از شهر‌ها، یک میز رستوران را رزرو کنند و این شهر‌ها احتمالا شهر‌هایی هستنند که به‌صورت آزمایشی اعلام شده‌اند؛ شهر‌هایی مانند نیو‌یورک، آتلانتا، فینیکس و سان‌فرانسیسکو.اگر شما در فهرست آزمایش‌کنندگان مورد تایید نباشید، هنگام استفاده از دوپلکس برای رزرو با این خطا مواجه خواهید شد: «متاسفانه، من نمی‌توانم برای رزرو شما تماس بر‌قرار کنم، اما این شماره رستوران مورد نظر شما است: [ یک شماره ۱۰ رقمی ]».به‌طور مشخص، این همان تجربه‌ی کار با دوپلکس نیست که گوگل در ماه می در کنفرانس توسعه‌دهندگان I/O ۲۰۱۸ خود ارائه کرده بود. دستیار گوگل در حال حاضر نمی‌تواند یک وقت آرایشگاه برای شما رزرو کند و فقط از تماس‌ها به زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کند. اما نکته‌ی مهم این است که دیگر فقط محدود به کسب‌وکار‌هایی که گوگل با آن‌ها همکاری می‌کند، نمی‌شود.

سخنگوی شرکت VentureBeat همچنین گفت:

ما در حال حاضر توانایی رزرو کردن رستوران را به کمک فناوری دوپلکس به دستیار صوتی هوشمند گوگل اضافه کردیم. برای دستیابی به یک تجربه‌ی خوب برای کاربران گوشی‌های پیکسل و کسب‌وکار‌ها، ما برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا به‌تدریج تعداد کاربران را افزایش دهیم؛ در نتیجه به‌زودی تعداد کاربران بیشتری می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند.

گوگل دسترسی مطبوعات به دوپلکس را تامین نکرده است، اما خوشبختانه کاربران گوشی‌های پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال در گروهی هستند که این قابلیت را دریافت کرده‌اند. پس در ادامه با آزمایش این ویژگی جذاب و گزارش ویژه از سوی کایل وایگرز از venturebeat همراه باشید.نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
  • آمار سایت: 2019-10-21
  • صفحات بازدید شده: 0
  • مجموع بازدیدکننده: 0
  • میانگین زمان حضور: 0
  • تعداد کاربر: 0